Jaki hosting wybrać? Parametry serwerów www, które musisz znać!

10616525_1508903959326530_217791872953151898_nTworząc swoje witryny internetowe, na pewno często zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego serwera www. W internecie istnieje co najmniej kilkadziesiąt różnych polskich firm hostingowych, z których każda oferuje inne usługi, w innych cenach, przez co wybranie tego najlepszego serwera www jest zdecydowanie ciężkim zadaniem…

Istnieją jednak takie portale w sieci, które pomogą wybrać nam ten najlepszy spośród wielu. Jednym z takich serwisów, jest portal porownywarka-serwerow.pl w którym znajdziemy porównanie hostingów najpopularniejszych polskich firm. W bazie znajdują się oferty kilkuset różnych serwerów. Oprócz podstawowych informacji o serwerze, znajdziemy tam informacje często ukrywane przez firmy, takie jak parametry bezpieczeństwa wśród których znajdziemy ograniczenia procesora, limit ilości plików i inne limity lub restrykcje o których często nie wiemy, zamawiając serwer www.

Ponadto co miesiąc wybierane są najciekawsze oferty hostingów w kategoriach takich jak: tani serwer, rozsądna cena lub duża moc.

Wkrótce planowane jest także uruchomienie narzędzia, które będzie na bieżąco badało dostępność każdego z serwerów, dzięki czemu informacje o nich będą jeszcze ciekawsze.

Zapraszam już teraz do odwiedzenia jednej z najlepszych polskich porównywarek serwerów www.

Maciej Mortek

Programista PHP i MySQL zajmujący się projektowaniem stron www od kilku lat. Na co dzień student Politechniki Rzeszowskiej i właściciel portalu StudentHELP.pl.

More Posts - Website - Facebook

Nawigacja